54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00
  • polski
  • polski

Apoloniusz Tajner ambasadorem marki Ekonstal

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów Adama Małysza, działacz sportowy i Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Pan Apoloniusz Tajner – został ambasadorem marki Ekonstal. Współpraca ma na celu przede upowszechnianie zalet normobarii jako doskonałego narzędzia wspierającego regenerację ludzkiego organizmu. Przebiegać będzie pod hasłem:

budowanie świadomości – inspirowanie – popularyzowanie,

a jej efektem ma być szersze zrozumienie m.in. tego:

  • czym jest normobaria,
  • do czego służą i jak działają komory normobaryczne,
  • dlaczego warto wybierać certyfikowane produkty, powstające w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa i jakości,
  • jakie korzyści może przynieść regularne korzystanie z terapii tlenowych.

 

Apoloniusz Tajner ambasadorem marki Ekonstal i twarzą komór normobarycznych

 

Wspólnie z p. Apoloniuszem Tajnerem chcemy dotrzeć m.in. do osób aktywnie uprawiających sport i z tego względu zainteresowanych poszukiwaniem naturalnych metod wspierania swojej kondycji, bezpiecznych także pod kątem antydopingowym. Korzystne efekty terapii tlenem i podwyższonym ciśnieniem można odczuwać bez względu na wiek, tryb życia czy też intensywność podejmowanej aktywności ruchowej. Jest to bardzo skuteczne wsparcie dla wszelkiego rodzaju terapii medycznych, jakie stosowane są w przypadku różnych schorzeń (np. dermatologicznych, kardiologicznych, psychicznych czy onkologicznych), a także zabiegów oferowanych przez sektor wellness & SPA. Któż nie chce jak najdłużej pozostać młodym, prawda?

 

Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego:

„W mojej opinii tego typu urządzenia mają ogromny potencjał wykorzystania w fizjoterapii i innych procedurach wspierających regenerację sportowców po wyczerpujących treningach czy urazach zdarzających się podczas zawodów. Z punktu widzenia wpływu, jaki wywierają na organizm, szczególnie przydatne byłyby w przypadku tych dyscyplin sportowych, w których ogromne znaczenie odpowiednia technika, szybkość i właściwe natlenienie mięśni. Ważnym atutem jest to, że parametry atmosfery panującej w komorze normobarycznej są ustawione w taki sposób, by wyeliminować konieczność obsługi personelu medycznego i zlikwidować ograniczenia dotyczące częstotliwości czy czasu przebywania w jej wnętrzu.”

 

Normobaria staje się coraz bardziej popularna, a jej pozytywnych efektów dla zdrowia doświadczają także osoby przechodzące rekonwalescencję po przechorowaniu Covid-19.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?