54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00
  • polski
  • polski

Złota Setka Pomorza i Kujaw
– wyróżnienie dla Ekonstal sp. z o.o. sp. k.

Certyfikowana komora normobaryczna wyprodukowana przez Grupę Ekonstal

W 25. edycji rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw, dziennikarze Gazety Pomorskiej przyznali cztery specjalne wyróżnienia dla firm z regionu. W tym gronie znalazła się także Ekonstal Sp. z o.o. Sp. k., którą wyróżniono za wprowadzenie na rynek certyfikowanej komory normobarycznej – innowacyjnego produktu służącego regeneracji ludzkiego organizmu.

Ranking Złota Setka Pomorza i Kujaw organizowany jest przez Gazetę Pomorską co roku. Jego ideą jest promowanie tych przedsiębiorców z regionu, którzy wyróżniają się m.in. osiąganiem najwyższych obrotów ze sprzedaży, skalą zatrudnienia, działaniami w zakresie wykorzystania nowych mediów, działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, a także – w związku z trwającą pandemią – podejmowały szczególnie interesujące inicjatywy związane z walką z COVID-19.

Odrębną kategorię mają także dziennikarze działu ekonomicznego Gazety Pomorskiej. Spośród firm, instytucji i uczelni działających w regionie, wybierają oni te, które ich zdaniem oferują produkty i usługi zasługujące na szczególną uwagę.

Dziękujemy za dostrzeżenie i docenienie naszego produktu.

Wyróżnienie dla Ekonstal od dziennikarzy Gazety Pomorskiej

 

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?