54 306 77 77 Pn - Wt 09:00 - 16:00

O firmie

EKONSTAL jest jednym z wiodących europejskich producentów zbiorników stalowych i urządzeń przeznaczonych do przechowywania paliw i innych cieczy, takich jak woda, nawozy itp.

EKONSTAL dostarcza swoje produkty do wielu krajowych i międzynarodowych firm, takich jak Orlen, Grupa Azoty, Shell, BP, Moya itp.

Firma ma ponad 60-letnią historię, a w ostatnich latach została całkowicie zrestrukturyzowana i ponownie wyposażona. Dzięki motywacji nowych właścicieli i kierownictwa firma EKONSTAL jest obecna na zagranicznych rynkach, dzięki czemu 40% produkcji firmy eksportowano na 12 różnych rynków w 2018 roku.

EKONSTAL oznacza jakość i elastyczność. Te dwa czynniki mają największe znaczenie w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość, inwestować w technologię i optymalizację procesów, dostosowując się do potrzeb klienta i traktując każdego klienta indywidualnie.

EKONSTAL to wieloletnie doświadczenie zarządu firmy – nasi dyrektorzy i główni inżynierowie pracują w branży zbiorników i przemyśle paliwowym od ponad 20 lat. Jesteśmy dynamicznym zespołem, którego głównym celem jest ciągłe doskonalenie. Wspólnie dążymy do tego, by najlepiej służyć naszym klientom.

EKONSTAL to także innowacja. Wprowadzamy innowacje w zakresie zdrowia ludzkiego dzięki naszej Komorze Normobarycznej z certyfikatem CE, która poprawia dotlenienie ciała, co skutkuje lepszym zdrowiem i wyostrzonym umysłem. Wprowadzając innowacje, testujemy nasz sprzęt, upewniając się, że ma on pozytywny wpływ na zdrowie ludzkie. Komora Normobaryczna przeszła badania medyczne przeprowadzone przez Wydział Fizjologii Człowieka z Collegium Medicum w Toruniu.

 

 

Jako producent posiadamy:

– Uprawnienie Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania zbiorników stalowych przeznaczonych na różnego rodzaju medium,

– Zatwierdzenie przez Urząd Dozoru Technicznego dokumentacji konstrukcyjnej typoszeregu zbiorników naziemnych i podziemnych,

– Zatwierdzenie typu zbiorników przez Główny Urząd Miar, jako spełniających wymagania określone w przepisach metrologicznych o zbiornikach pomiarowych.

Do każdego wyprodukowanego zbiornika przez EKONSTAL dołączana jest dokumentacja w postaci paszportu z deklaracją zgodności wytwórcy oraz protokołem badania budowy i próby ciśnieniowej, wykonywanej przez Inspektora Urzędu Dozoru Technicznego. Ponadto w paszporcie zawarte są karty gwarancyjne oraz i atesty na materiały, z których zbiornik został wyprodukowany.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?