54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Oferty pracy

Kontroler Jakości

Aplikuj na stanowisko Kontroler Jakości. Będziesz odpowiedzialny m.in. za bieżące kontrolowanie materiałów wejściowych oraz gotowych produktów. Sprawdź szczegóły oferty pracy.

Pracownik Magazynowo-Transportowy

Aplikuj na stanowisko Pracownik Magazynowo-Transportowy. Będziesz odpowiedzialny m.in. za transport materiałów na terenie zakładu oraz pomoc przy załadunkach i rozładunkach. Sprawdź szczegóły oferty pracy.

Spawacz

Jesteś spawaczem? Chcesz pracować w zawodzie i rozwijać swoje umiejętności w tym fachu? Sprawdź szczegóły oferty i prześlij swoją aplikację.

Malarz – lakiernik konstrukcji stalowych

Złóż swoją aplikację do pracy na stanowisku Malarz / Lakiernik konstrukcji stalowych. Do Twoich zadań będzie należało m.in. szlifowanie, szpachlowanie i malowanie konstrukcji stalowych oraz zabezpieczanie ich przed korozją.

Operator maszyn CNC

Znasz podstawy rysunku technicznego? Masz doświadczenie lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC? Zgłoś się do nas i rozwijaj swoje umiejętności w tym fachu. Sprawdź szczegóły oferty pracy.

Monter

Masz doświadczenie w pracy przy produkcji konstrukcji stalowych? Doskonale radzisz sobie z elektronarzędziami i narzędziami ślusarskimi? Dołącz do naszego zespołu.

Śrutownik / piaskarz

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Śrutownik? Do Twoich zadań będzie należało m.in. śrutowanie powierzchni stalowych śrutem staliwnym.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?