54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Kontroler Jakości

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku Kontroler Jakości.

Jak aplikować?

  • wypełnij formularz aplikacyjny klikając w przycisk APLIKUJ,
  • przynieś swoje CV osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim (ul. Słoneczna 30) – osoba kontaktowa: Andżelika Piaseczna.
  • przyślij swoje CV mailem na adres: praca@ekonstal.pl

Na Twoją aplikację czekamy do 30 czerwca 2021 r.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat tej oferty pracy? Zadzwoń: 54 / 306 77 77

Twoje zadania:

Sprawowanie bieżącej kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcji zbiorników stalowych, w tym m.in.:

  • odbiór jakościowy materiałów wejściowych wykorzystywanych w procesie produkcji,
  • kontrola jakości wykonania poszczególnych produktów, w tym: połączeń spawanych, geometrii zbiorników, usytuowania osprzętu na zbiornikach, powłoki lakierniczej oraz oznakowania zbiorników,
  • kontrola zgodności gotowych produktów z dokumentacją techniczną.

Oczekujemy:

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności obsługi programów Word i Excel,
  • silnych cech charakteru (asertywność, pewność siebie),
  • dokładności, skrupulatności i zmysłu analitycznego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży metalowej, zdobyte w pracy na stanowisku kontroler, ślusarz lub spawacz (konstrukcje spawane),
  • znajomość norm i przepisów (PED 2014/68/WE, ustawa o dozorze technicznym),
  • posiadanie certyfikatu personelu badań nieniszczących w metodzie VT,
  • posiadanie wiedzy z zakresu urządzeń pomiarowych,
  • doświadczenie w obszarach procesów specjalnych: spawania oraz malowanie.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do liderów w branży zbiorników stalowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w kursach i szkoleniach).

Pamiętaj o dodaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przeczytasz w zakładce Ochrona danych osobowych