54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Malarz – lakiernik konstrukcji stalowych

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku MALARZ – LAKIERNIK KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Jak aplikować?

  • wypełnij formularz aplikacyjny klikając w przycisk APLIKUJ,
  • przynieś swoje CV osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim (ul. Słoneczna 30) – osoba kontaktowa: Andżelika Piaseczna.
  • przyślij swoje CV mailem na adres: praca@ekonstal.pl

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat tej oferty pracy? Zadzwoń: 54 / 306 77 77

Opis stanowiska:

  • praca przy malowaniu pistoletem pneumatycznym elementów stalowych,
  • ochrona antykorozyjna elementów stalowych,
  • przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem malowania,
  • szlifowanie oraz szpachlowanie powierzchni stalowych,
  • drobne prace ślusarskie.

Oczekujemy:

  • znajomości technologii malowania konstrukcji stalowych,
  • umiejętności malowania metodą natryskową ręczną,
  • doświadczenia na w/w stanowisku,
  • obsługi suwnicy z poziomu „0”, mile widziane ,
  • sumienności oraz dokładności w wykonywanej pracy,
  • gotowości do pracy 2 zmianowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • możliwość wyszkolenia (przekwalifikowania),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przeczytasz w zakładce Ochrona danych osobowych