54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Operator maszyn CNC

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku OPERATOR MASZYN CNC.

Jak aplikować?

    • wypełnij formularz aplikacyjny klikając w przycisk APLIKUJ,
    • przynieś swoje CV osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim (ul. Słoneczna 30) – osoba kontaktowa: Andżelika Piaseczna.
    • przyślij swoje CV mailem na adres: praca@ekonstal.pl

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat tej oferty pracy? Zadzwoń: 54 / 306 77 77

Zakres obowiązków:

  • obsługa giętarki krawędziowej, lasera CNC, zwijarki do profili NC,
  • realizacja planu zamówień wewnętrznych,
  • kontakt z kierownikiem działu w zakresie produkcji,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • kontrola jakości wykonanych elementów.

Oczekujemy:

  • doświadczenie lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC – mile widziane, szczególnie obsługi lasera oraz giętarki krawędziowej,
  • znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań,
  • wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość wyszkolenia (przekwalifikowania),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przeczytasz w zakładce Ochrona danych osobowych