54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Pracownik Magazynowo-Transportowy

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWO-TRANSPORTOWY.

Jak aplikować?

  • wypełnij formularz aplikacyjny klikając w przycisk APLIKUJ,
  • przynieś swoje CV osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Piotrkowie Kujawskim (ul. Słoneczna 30) – osoba kontaktowa: Andżelika Piaseczna.
  • przyślij swoje CV mailem na adres: praca@ekonstal.pl

Na Twoją aplikację czekamy do 31 maja 2021 r.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat tej oferty pracy? Zadzwoń: 54 / 306 77 77

Twoje zadania:

  • przewóz materiałów z magazynów do hali produkcyjnych,
  • pomoc przy rozładunkach blach i innych towarów dostarczanych do przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie list wysyłkowych,
  • pomoc przy załadunków wyrobów gotowych (zbiorniki, studnie, etc.),
  • opisywanie materiałów w magazynie
  • wywozy złomu z hal oraz półproduktów.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy na wysokości,
  • zaangażowania i obowiązkowości,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • jednozmianowy system pracy w godz. 6:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przeczytasz w zakładce Ochrona danych osobowych