54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00

Serwisant

Obecnie chcemy powiększyć nasz zespół Serwisantów o osoby, które dbać będą o sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla produktów z naszej oferty. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia, lubisz wyzwania oraz chcesz sprawdzić swoje umiejętności w działaniu – przyślij do nas swoje CV. Czekamy właśnie na Ciebie.

Jak aplikować?

  • wypełnij formularz aplikacyjny klikając w przycisk APLIKUJ,
  • przynieś swoje CV osobiście do Biura Techniczno-Handlowego w Osielsku k. Bydgoszczy (ul. Słoneczna 21) – osoba kontaktowa: Michał Król, tel. 502 436 193.
  • przyślij swoje CV mailem na adres: praca@ekonstal.pl

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 października 2021 r.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat tej oferty pracy? Zadzwoń: 502 436 193

Twoje zadania:

  • Serwisowanie komór normobarycznych i innych produktów z oferty Ekonstal, zlokalizowanych u klientów na terenie całej Polski, w tym:
    • wykonywanie przeglądów okresowych,
    • wymiana prostych elementów automatyki, uszczelek itp.,
    • regulowanie i kalibrowanie urządzeń,
    • sprawdzanie instalacji elektrycznej i jej elementów,
    • proste prace mechaniczne,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • prace instalacyjne i wykończeniowe przy produkcji urządzeń oferowanych przez Ekonstal.

Oczekujemy:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (obsługa serwisowa klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski),
  • wykształcenie średnie lub branżowe (atutem będzie wykształcenie techniczne – elektryczne, elektroniczne lub podobne),
  • uprawnienia energetyczne do 1kV,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, serwisu i naprawy instalacji elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zamiłowanie do majsterkowania,
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność realizacji zadań zgodnie z ustalonym planem prac.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, sprzedającej produkty zarówno klientom z Polski, jak i z całego świata,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • przeszkolenie i przyuczenie do wykonywanych zadań.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przeczytasz w zakładce Ochrona danych osobowych