54 306 77 77 Pn - Pt 7.00 - 15.00
  • polski
  • angielski
  • niemiecki
  • polski

Producent zbiorników stalowych

Jeden z wiodących w Europie

Komora normobaryczna
Stacja kontenerowa
Zbiornik naziemny

Komory normobaryczne

zdrowie Zobacz

Stacje kontenerowe

przemysł Zobacz

Zbiorniki podziemne

podziemne Zobacz

Zbiorniki naziemne

naziemne Zobacz

Zbiorniki LPG

LPG Zobacz

Zbiorniki RSM

RSM Zobacz

Zbiorniki dla przemysłu

przemysł Zobacz

Zbiorniki AdBlue

adblue Zobacz

Ekonstal – wiodąca marka w segmencie komór normobarycznych i jeden z czołowych w Europie producentów zbiorników ze stali czarnej

Ekonstal to polski producent podziemnych i naziemnych, jedno i dwupłaszczowych zbiorników ze stali czarnej, służących do przechowywania substancji płynnych. Oferujemy szeroki zakres produktów, m.in. zbiorniki na paliwa, zbiorniki na LPG i DSM, zbiorniki na AdBlue, zbiorniki na nawozy i inne substancje chemiczne, żrące czy niebezpieczne dla środowiska, zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki hydroforowe, separatory, zbiorniki przemysłowe i kontenerowe stacje paliw.

Decydując się na zbiorniki stalowe maki Ekonstal, otrzymujesz najwyższą jakość oraz gwarancję standardów w zakresie stosowanych technologii. Dbamy o to, by wszystkie produkty zapewniały możliwość przechowywania substancji w zgodzie z normami ekologicznymi, eliminując przy tym  potencjalnie negatywny wpływ tych substancji na środowisko. Każdy zbiornik opuszczający nasz zakład produkcyjny, jest wyprodukowany zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. W tym zakresie wyróżnia nas wysoka elastyczność i umiejętność dopasowania finalnego produktu do wymagań Klienta.

Drugą istotną linią produktową są certyfikowane, nowoczesne komory normobaryczne czyli specjalistyczne urządzenia wykorzystywane do prowadzenia sesji tlenowych. Jako jedyny producent w Polsce oferujemy w pełni bezpieczne, produkowane w oparciu o najwyższe standardy w zakresie konstrukcji, wytrzymałości i zastosowanych technologii komory, wykorzystywane m.in. przez kliniki medyczne, SPA i inwestorów indywidualnych. Komory normobaryczne to doskonałe uzupełnienie różnych zabiegów z kategorii beauty & SPA, mogące wspomagać regenerację organizmu.

Zbiorniki ze stali oraz komory normobaryczne marki Ekonstal trafiają do klientów z całego świata, m.in. z Norwegii, Słowacji, Czech, Rumunii, Kanady, Litwy czy Węgier. Zakład produkcyjny jest zlokalizowany w Piotrkowie Kujawskim, a Biuro Handlowe w Osielsku koło Bydgoszczy.

Biuro handlowe
Osielsko
Zakład produkcyjny
Piotrków Kujawski

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?